Kuidas kasvatada oma disainiettevõtet?

Kuidas kasvatada oma disainiettevõtet?

Kas olete juba mõnda aega olnud vabakutseline või ehitanud oma disainiäri? Võite ju oma klientidele teenuseid pakkuda ja tulu teenida, kuid peate meeles pidama, et ka teie ettevõtte kasvatamine on prioriteet! Te ei ole ainult brändikujundaja või graafiline disainer, vaid olete ka ettevõtte omanik ja teie ettevõtte järjepidev kasvatamine nõuab tööd.

Siin on 7 viisi, kuidas saate oma disainiäri kasvatada, et viia see järgmisele tasemele!

Arenda pidevalt enda oskusi

Püsige alati konkurentsis ja positsioneeri end oma valdkonna eksperdina. Oluline on pidevalt uurida oma konkurentide kohta, jätkata uute oskuse õppimisega ja täiustada oma teenuseid, et saaksite mitte ainult oma ideaalklientidega koostööd teha, vaid ka veenduda, et teie vaatajaskond teaks, et teil on neile väärtuslikku sisu pakkuda. Teie jälgijad peaksid olema kindlad ja veendunud, et olete oma valdkonna ekspert, kes aitab nende probleemidele lahendusi leida.

Looge endale läbimõeldud brändi identiteet

Tugeva brändi identiteedi loomine on ülioluline. Brändi identiteet hõlmab seda, kes te olete, mida teie ettevõte esindab, teie ettevõtte isikupära, mis emotsioone teie sihtrühm selle nägemisel tunneb, kuidas teie ettevõte konkurentidest eristub ja palju muud. Kui teil on konkreetne brändi identiteet ja selge sõnum, leiab teie sihtrühm teid paremini üles ning teie maine püsib tugevana.

Turunda end sotsiaalmeedias

Sotsiaalmeedia jõud on tohutult võimas. Sotsiaalmeedias tegutsemine annab teile võimaluse leida tee uute inimesteni, et neile oma brändi ja teenuseid tutvustada. Mulle meeldib orgaaniline katvus ja minu lemmikplatvorm, mida selleks kasutada, on TikTok, kuna suurem osa minu sihtrühmast kasutab seda platvormi ning leiab tee minuni. Tehke endale selgeks millistel sotsiaalmeedia platvormidel teie sihtrühm kõige rohkem aega veedab ja kasutage neid platvorme oma brändi turundamiseks, et nendeni jõuda!

Looge TASUTA materjale või väärtuslikku sisu oma veebilehel

Teie ettevõte on midagi enamat kui lihtsalt teie teenused. See on teie, teie väärtused, teie kogemused, teie teadmised ja palju muud. Proovige luua tasuta ressursse või luua oma veebisaidile sisu, et oma vaatajaskonda teavitada või harida. Teie sihtrühm võib koosneda teie potentsiaalsetest klientidest kui ka teistest inimestest, kes soovivad jõuda teiega samasse karjäärivaldkonda. Tasuta ressursse või sisu luues saate oma veebisaidile rohkem liiklust tuua. Sisu, nagu ka blogipostitused (artiklid), ei lisa teie vaatajaskonnale mitte ainult väärtust, vaid suurendab ka teie nähtavust otsingumootorites (SEO).

Leidke oma nišš

See ei pruugi kehtida kõigi kohta, kuid kui te pole oma sihtrühma täpsemalt analüüsinud ja paika pannud, siis peaksite seda tegema! Leidke oma nišš ja leidke oma täpselt sihitud vaatajaskond. Nii saate koostööd teha suuremate ideaalklientidega ja oma hindu tõsta. Parem on tegutseda konkreetses nišivaldkonnas, kuna mida spetsiifilisem on teie spetsialiseerumine, seda suurem on teie teenuste nõudlus. Oma niši leidmine võimaldab säästa teie väärtuslikku aega ja tööd, keskendudes õigele sihtrühmale.

Jagage oma klientide tagasisidesid ja soovitusi

Ärge unustage oma veebilehel ja sotsiaalmeedias jagada oma klientide tagasisidesid. See mitte ei aita ainult teie portfooliot täiendada, vaid see suurendab ka usaldust teie potentsiaalsete klientide silmis. Teie potentsiaalsed kliendid mõistavad teie töid nähes paremini seda väärtust mida saate neile pakkuda. Peale tagasisidede esitlemise, saate soovi korral välja mõelda ka suunamisprogrammi (referral program). Suusõnalisel turundusel (word of mouth) on palju jõudu ja see võib teile uusi klientetuua! Suusõnalised iseloomustused ja soovitused on nagu lumepalliefekt, kus potentsiaalsed kliendid pöörduvad teie poole abi saamiseks, selle asemel, et teie saadate neile külmasid kirjasid ja jääte igavesti ootele.

Palgake lisatööjõudu

Mida rohkem teie ettevõte kasvab, seda rohkem vajate ka abi ja tuge. Lõpuks jõuate oma ettevõttes punkti, kus enne lisatööjõu palkamist rohkem kasvu ei toimu. Näiteks olete just saanud endale uued äriprojektid ja ideed, millega soovite edasi töötada, kuid selleks puudub teil aeg ja mõtteruum! See on koht, kus teid toetava meeskonna olemasolu annab teile need võimalused. Lisatööjõu palkamine on sellisel juhul väga oluline!

Teie ettevõtte kasvatamiseks ja järgmisele tasemele viimiseks on mitmesuguseid meetodeid ja võimalusi.

Ettevõtte omanikuks olemine on tegelikult vägagi rahuldust pakkuv teekond ja eduni on palju erinevaid teekondasid. Kas hakkate kasutama mõnda neist ülaltoodud viisidest oma ettevõtte järgmisele tasemele viimiseks?

0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiMine e-poodi