Kehtivad alates 11.09.2023

1. Üldised tingimused

1.1 Käesolevad müügitingimused kehtivad kaupade ja teenuste ostmisel aadressil www.ialstudio.ee või selle alamdomeenidel asuvast veebipoest (edaspidi “E-pood”). E-poe omanik ja operaator on I.A.L Disainerstuudio OÜ (registrikood 16311073), aadress Linnamäe tee 6, Keila linn, Harju maakond, 76605. E-poes ostu sooritanud isikut nimetatakse edaspidi “Klient”.

1.2 Lisaks käesoleval lehel kirjas olevatele tingimustele reguleerib Kliendi ja E-poe vahelisi suhteid Eesti Vabariigis kehtiv Võlaõigusseadus, Tarbijakaitseseadus ja teised olulised õigusaktid.

1.3 E-poel on õigus käesolevaid müügitingimusi ja toodete tingimusi igal ajal ühepoolselt muuta. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.ialstudio.ee/muugitingimused.

1.4 E-poes müüdavad tooted on autorikaitse objekt. Tooted on mõeldud Kliendile isiklikuks kasutamiseks ja toodete või nendega seotud materjalide paljundamine, kokkuvõtete tegemine, kopeerimine, refereerimine, muutmine, jagamine või kolmandatele isikutele kättesaadavaks tegemine ei ole lubatud. Eeltoodud keeldu rikkunud Klient on kohustatud tasuma ühekordse toote hinna iga isiku kohta, kellele on vastava toote materjalid osaliselt või täielikult kättesaadavaks tehtud. Käesolevas punktis nimetatud kohustus kehtib tähtajatult ja ei lõpe toote ostu-müügilepingu lõppemisega.

2. Hinnainfo ja tellimuse vormistamine

2.1 Toodete kirjeldus ja hinnad on märgitud E-poes. Toodete hinnad on esitatud eurodes.

2.2 Toote ostmiseks tuleb E-poes valida vastav toode või teenus (edaspidi “Toode”), registreerida end E-poe kasutajaks, täita veebilehel nõutud andmeväljad ja valida sobiv maksemeetod.

2.3 E-poes on võimalik tasuda läbi pangalingi, sooritada krediit- või deebetkaardi makse või taotleda Montonio järelmaksu võimalust. Maksevahendaja E-poes on Montonio Finance UAB (registrikood 3050205122), aadress Konstitucijos pr. 7, Vilnius, Leedu.

2.4 E-poes on võimalik rakendada sooduskoodi. Sooduskood on unikaalne kood, mille väljastame kampaaniate korras kas kõikidele ostjatele või personaalselt konkreetsetele ostjatele. Sooduskoodi kasutamiseks tuleb kood sisestada tellimuse vormistamisel lahtrisse “Kupongi kood” ja klikkida nupul “Rakenda kupongi”, mille järel rakendub soodustus ostukorvi hindadele.

2.5 Kontrollige enda sisestatud andmete õigsust, ostukorvi sisu ja ostu summat ning ostu sooritamiseks vajutage nupule “Esita tellimus”.

2.6 Tellimuse täitmine toimub automaatselt peale makse laekumist ning peale seda kui vajutatakse “Tagasi kaupmehe juurde” nupule. Tellimuse kinnitus jõuab Kliendi meiliaadressile, mille ta sisestas tellimuse esitamisel, üldjuhul mõne minuti jooksul.

​3. Digitaalsed tooted

3.1 Teatud tooted, sealhulgas koolitused, Notion’i mallid (template’d), meistriklassid ja e-kursused (edaspidi „Digitaalne toode“) on Kliendile kättesaadavad vaid digitaalselt E-poe veebipõhises Klientidele mõeldud keskkonnas, kuhu saab sisse logida aadressil www.ialstudio.ee/logisisse (edaspidi „Kasutajakeskkond“).

3.2 Digitaalse toote soetanud Kliendil peab materjalide vaatamiseks olema tehniline võimekus vaadata ja kuulata videomaterjali, avada .pdf ja Google Drive faile, sealhulgas peab Kliendil olema võimalus kasutada arvutit või nutiseadet, millel on piisavalt kiire internetiühendus ja kõlarid või kõrvaklapid. E-pood ei vastuta võimalike probleemide või takistuste eest, mis Kliendil võivad tekkida seoses Digitaalse toote võimaluste kasutamisega, mis on tingitud Kliendi tehnilisest seadmete või internetiühenduse mittevastavusest.

3.3 Digitaalsed tooted ei sisalda personaalset nõustamist ega täiendavatele küsimustele vastamist e-maili, sotsiaalmeedia sõnumite ega muude kanalite kaudu. Tegemist on ise õppimist toetavate informatiivsete materjalidega.

3.4 Kliendil on õigus Kasutajakeskkonda kasutada ja toodetele ligi pääseda tähtajatult ehk nii kaua kuni E-pood tegutseb ja neid tooteid pakub. Kui E-pood suletakse tegevuse lõpetamise tõttu või toote müümine lõpetatakse, siis on Kliendil õigus soetatud Digitaalsetele toodetele ligi pääseda veel vähemalt 30 päeva.

3.5 E-pood võib teha muudatusi oma Kasutajakeskkonnas sisalduvates materjalides. E-pood ei võta kohustust materjale uuendada.

3.6 Klient mõistab ja aktsepteerib, et E-pood ei saa garanteerida ühtki kindlat tulemust ega ajalist eesmärki, sest tulemus sõltub suurel määral Kliendi ootustest, materjalidega tutvumise põhjalikkusest, rakendamise viisidest ja järjepidevusest.

3.7 E-poel on õigus ühepoolselt piirata Kliendi ligipääsu kõikidele toodetele või Kasutajakeskkonnale, kui on põhjendatud kahtlus, et Klient on rikkunud mõne toote müügilepingut, sealhulgas käesolevaid müügitingimusi. Selline on näiteks olukord, kus Kasutajakeskkonda sisse logimise ja videote vaatamise muster annab aluse kahtlustada, et ligipääsu on jagatud kolmandate isikutega.

4. Taganemisõigus

4.1 Tulenevalt Võlaõigusseaduse § 53 lg 4-s loetletud tingimustest, ei kehti E-poe toodetele 14-päevane tagastusõigus.

4.2 Digitaalse toote ostnud Kliendil (välja arvatud juriidilisel isikul) on võimalus taganeda ostust 14 päeva jooksul, aga vaid juhul, kui ta ei ole alustanud materjalidega tutvumist ja seda kinnitab väljavõte Kasutajakeskkonnast. Lepingust taganemiseks tuleb teavitada E-poodi esimesel võimalusel, aga mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates ostust. Teavitada tuleb e-maili teel (isabel@ialstudio.ee), kirjas selgelt väljendada oma soovi ostust taganemise kohta ning ära märkida e-maili aadress, mida kasutati ostu sooritamisel.

4.3 Raha tagastatakse Kliendi arvelduskontole 2-10 tööpäeva jooksul peale maksekäsu sisestamist.

5. Pretensiooni esitamise õigus ja vaidluste lahendamine

5.1 E-pood vastutab müügitingimustele mittevastavuste ja puuduste eest, mis ilmnevad toote tarbimise ajal. (Näiteks, kui E-poe poolsetel tehnilistel põhjustel video vaatamine või mõne faili avamine ei tööta.) Eeldatakse, et toode vastab nõuetele. Vastava eelduse ümberlükkamine on Kliendi kohustus.

5.2 Puudusega toote puhul on Kliendil õigus esitada E-poele kaebus. Toote puuduse ilmnemisel lõpetab Klient koheselt selle kasutamise ja esitab viivitamatult kaebuse E-poele. Kaebuse esitab Klient e-kirja teel aadressile isabel@ialstudio.ee ja see peab sisaldama Kliendi nime, telefoninumbrit, e-maili aadressi (millega ost sooritati), tellimuse kinnitust ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpset kirjeldust.

5.3 E-pood võtab Kliendiga ühendust esimesel võimalusel, aga mitte hiljem kui 5 tööpäeva jooksul alates pretensiooni kätte saamisest.

5.4 E-pood ei vastuta toote puuduste eest, mis on tekkinud toote otstarbele mittevastava kasutamise tõttu.

5.5 Kui Klient ja E-pood ei suuda lahenda vaidlust läbirääkimiste teel, on Kliendil võimalik pöörduda tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Kliendi ja E-poe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Kliendi kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiMine e-poodi