TASUTA MEISTRIKLASS

Veebidisaini põhitõed ja

parimad tööriistad

Meistriklassis käsitleme teemasid:

✅ Strateegiline disain 101

✅ Figma kasutamine ja õpetus

✅ WordPressi ülevaade ja tutvustus kuidas seda arenduses kasutada

✅ Kuidas kliendilt veebidisainile efektiivset tagaside küsida

✅ Veebidisaini küsimustik (template) kliendile

✅ ja palju muud kasulikku!

Meistriklass läheb laivi 26.02! Liitu siin 👇🏻

TASUTA materjalid disaineritele

Usume kogukond konkurentsi asemel mõtteviisi. Meie ettevõtte asutaja Isabel Agnes Lukk pakub TASUTA + kasulikke materjale ja koolitusi graafilistele disaineritele, kes soovivad oma äri kasvatada.

3

Alustuseks, millist tüüpi disainer hetkel oled?

Alustav disainer on keegi kellel on oma ettevõtte alustamiseks olemas idee või ta on juba esimesed sammud graafilise disaini vallas astunud. Kui teil on vähem kui aasta töökogemust, peetakse teid alustavaks disaineriks. Meie tasuta materjalid on mõeldud just teile.

Kui hakkate omandama reaalseid kogemusi ja klientidega koostööd tegema, võite olla valmis iseseisvalt laienema. Võib-olla alustate põhitöö kõrvalt või hakkate kohe täiskohaga vabakutseliseks. Igal juhul vajate tuge ja järgnevad materjalid on mõeldud just teie jaoks.

Olete mõnda aega juba ettevõtlusmaastikul tegutsenud, teil on oma OÜ, olete töötanud paljude disainiklientidega, kuid olete valmis oma ettevõtet ja sissetulekut kasvatama. On aeg liikuda uuele tasemele ja järgnevad materjalid on mõeldud just teile.

Tasuta materjalid alustavale disainerile:

Kuidas leida oma esimesed kliendid?

PDF juhend koos 5 strateegiaga, mis aitab sul leida uusi kliente oma ettevõttele!

Kuidas luua oma teenuste hinnakiri?

Õpi ennast disainerina õiglaselt hinnastama ja tee koostööd suurte klientidega!

"Kuidas alustada ja luua oma disainiettevõte?"

Räägin OÜ asutamisest, oma hinnakirja loomisest ja sellest kuidas ennast eksperdina positsioneerida!

Minu igapäevased tööriistad – designer edition:

Notion teeb kogu projektihalduse ülimalt efektiivseks ja lihtsaks! Mina kasutan seda igapäevaselt kliendiprojektide ja to-do listide haldamiseks.

Üks kõige paremaid e-maili turunduse platvorme koos põhjaliku analüütika ja automatiseerimisega! Kasutan seda e-mailide saatmiseks ja automatiseerimiseks!

Minu lemmik platvorm klientidega kõnede broneerimiseks. Ei mingeid edasi-tagasi e-maile, vaid klient saab ise valida minuga sobiva aja vastavalt minu saadavusele otse minu kodulehelt.

Google Chrome’i plugin, mis aitab sul kiiresti identifitseerida veebilehel kasutatud fonti, selle suurust, reavahet ja isegi värvi. Lisaks saad alla laadida ka vastava fondi tasuta prooviversiooni.

Mind kui veebidisainerit vahel väga huvitab millise CMS (content management system) platvormiga mõni veebileht on üles ehitatud. See Google Chrome’i plugin identifitseerib veebilehe CMS’i kiiresti ja efektiivselt.

Üks suurimaid ja taskukohasemaid platvorme disaineritele, kes otsivad mockup’e, fonte, illustratsioone, graafilisi elemente ja palju muud!

Zone.ee

Kõik head disainerid teavad kui oluline on ühe veebilehe laadimiskiirus ja kasutajakogemus. Kasutan ise oma kodulehel kui ka oma klientide lehtedel Zone’i veebimajutust. Minu järgnevate koodidega saad veebimajutuse -50% soodsamalt.

Veebimajutus koos domeeniga: IALSTUDIO

Veebimajutus ilma domeenita: IALSTUDIO

Kasulikud videod TikTokis:

@ialstudio.ee Vahepeal on raske hinnata seda kui kaugele jõudnud oled, kuna unustad väikesed hetked oma teekonnast. Nii on ka minul. Ka kõige raskematel päevadel tuletan endale meelde, et parim on alles ees! 🫶🏻 #graafilinedisain #graphicdesigner #branddesigner #graafilinedisainer #foryou #fyp #eestitiktok #ettevõtlus #ettevõtja #vaimnetervis #bränding ♬ Keeping Your Head Up (Jonas Blue Remix) [Radio Edit] - Birdy
@ialstudio.ee Tahad 2023. aastal alustada ettevõtlusega ja otsid endale pühendunud disainerit kes näeb ka suuremat pilti? 👀 Võta minuga ühendust 👉🏻 www.ialstudio.ee/kontakt #graphicdesigner #branddesigner #graafilinedisainer #foryou #fyp #eestitiktok #ettevõtlus #ettevõtja #graafilinedisain #bränding #veebidisain ♬ Storytelling - Adriel
@ialstudio.ee Väike ülevaade minu igapäevastest toimetustest + kontori seinal on nüüd minu logo! 😍 Ilusat nädalavahetust kõigile! ✌🏻 #graafilinedisain #graphicdesigner #branddesigner #graafilinedisainer #foryou #fyp #eestitiktok #bränding #logodisain #dayinthelife #dailyvlog #dayinthelifegraphicdesigner ♬ Baby Girl - Disco Lines
Ostukorv
Ostukorv on hetkel tühi
Jätka ostlemist