TASUTA materjalid disaineritele

Usume kogukond konkurentsi asemel mõtteviisi. Meie ettevõtte asutaja Isabel Agnes Lukk pakub TASUTA + kasulikke materjale ja koolitusi graafilistele disaineritele, kes soovivad oma äri kasvatada.

"

Alustuseks, millist tüüpi disainer hetkel oled?

Alustav disainer on keegi kellel on oma ettevõtte alustamiseks olemas idee või ta on juba esimesed sammud graafilise disaini vallas astunud. Kui teil on vähem kui aasta töökogemust, peetakse teid alustavaks disaineriks. Meie tasuta materjalid on mõeldud just teile.

Kui hakkate omandama reaalseid kogemusi ja klientidega koostööd tegema, võite olla valmis iseseisvalt laienema. Võib-olla alustate põhitöö kõrvalt või hakkate kohe täiskohaga vabakutseliseks. Igal juhul vajate tuge ja järgnevad materjalid on mõeldud just teie jaoks.

Olete mõnda aega juba ettevõtlusmaastikul tegutsenud, teil on oma OÜ, olete töötanud paljude disainiklientidega, kuid olete valmis oma ettevõtet ja sissetulekut kasvatama. On aeg liikuda uuele tasemele ja järgnevad materjalid on mõeldud just teile.

TASUTA materjal

Leia oma esimene klient: Alustava ettevõtja juhtmanuaal oma esimeste klientide leidmiseks

TASUTA materjal

Kuidas luua oma teenuste hinnakiri: Õppige ennast disainerina õiglaselt hinnastama ja tehke koostööd suurte klientidega

Minu igapäevased tööriistad – designer edition:

Notion teeb kogu projektihalduse ülimalt efektiivseks ja lihtsaks! Mina kasutan seda igapäevaselt kliendiprojektide ja to-do listide haldamiseks.

Üks kõige paremaid e-maili turunduse platvorme koos põhjaliku analüütika ja automatiseerimisega! Kasutan seda e-mailide saatmiseks ja automatiseerimiseks!

Minu lemmik platvorm klientidega kõnede broneerimiseks. Ei mingeid edasi-tagasi e-maile, vaid klient saab ise valida minuga sobiva aja vastavalt minu saadavusele otse minu kodulehelt.

Google Chrome’i plugin, mis aitab sul kiiresti identifitseerida veebilehel kasutatud fonti, selle suurust, reavahet ja isegi värvi. Lisaks saad alla laadida ka vastava fondi tasuta prooviversiooni.

Mind kui veebidisainerit vahel väga huvitab millise CMS (content management system) platvormiga mõni veebileht on üles ehitatud. See Google Chrome’i plugin identifitseerib veebilehe CMS’i kiiresti ja efektiivselt.

Üks suurimaid ja taskukohasemaid platvorme disaineritele, kes otsivad mockup’e, fonte, illustratsioone, graafilisi elemente ja palju muud!

Zone.ee

Kõik head disainerid teavad kui oluline on ühe veebilehe laadimiskiirus ja kasutajakogemus. Kasutan ise oma kodulehel kui ka oma klientide lehtedel Zone’i veebimajutust. Minu järgnevate koodidega saad veebimajutuse -50% soodsamalt.

Veebimajutus koos domeeniga: IALSTUDIO

Veebimajutus ilma domeenita: IALSTUDIO

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiMine e-poodi