🎙UUS PODCAST! Lahkumisavaldus on nüüd väljas!

“Lahkumisavalduses räägime turundusest, disainist ja kõigest mis on ettevõtlusega seotud, täiesti ausalt ja filtreerimata!”

Alates tänasest oleme laivis oma uue podcastiga “Lahkumisavaldus“, mis sündis koostöös minu hea partneri ja sõbra, Brigitt Põldmaga (https://digitalb.ee/).

Meie podcasti põhieesmärk on tuua päevavalgele Eesti ettevõtlusmaastikul tegutseva ettevõtja töö võlud ja valud! Rääkida avameelselt enda kliendilugudest, hinnastamisest, lepingutest, edulugudest ja paljust muustki. Peale selle tahame huvitavas võtmes intervjueerida Eesti ettevõtjaid, kelle lood inspireerivad tegutsema ja mis purustavad mõnedki stereotüüpsed arvamused.

Podcasti nimest ja kogu brändingust hõngub natuke ka kontroversiaalset vaibi, mis oligi tegelikult ka meie teine eesmärk. Eesti podcastimaastikul on tohutult mitmeid erinevaid ettevõtluspodcaste, mis on väga ägedad, aga millest mõned jäävad ka natuke pinnapealseks – räägitakse küll edulugudest, aga ei minda süvitsi telgitagustega nagu näiteks kuidas päriselt keegi oma edu saavutas, millised rahalised numbrid ja magamata ööd seal peituvad – ja sellepärast olemegi loonud niivõrd ausa ja läbipaistva stiiliga uue podcasti.

Edaspidi saad meid kuulata videopildis nii YouTube’st kui ka Spotify’st (jah, mõlemas on videopilt!). Uued osad on mõeldud esialgselt ilmuma iga 2 nädala tagant, aga vaatame kuidas asi päriselt jooksma hakkab, see võib muutuda!

🎙 Kuula esimest osa YouTube’st: https://www.youtube.com/watch?v=0UZW2SCZLuU

🎙 Kuula esimest osa Spotify’st: https://open.spotify.com/episode/5eQQGg6jh7Ahqq7n5y0wns?si=46f252b25bf746c3

Jälgi meid Spotify’s: https://open.spotify.com/show/0TWlCK1ASw46fJjtMl5M6i?si=65ce1729457e4751

Jälgi meid Instagramis: @lahkumisavaldus

Seotud postitused:

0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiMine e-poodi