Ostetud template vs. 100% kohandatud veebidisain?

Kui olete alles alustav ettevõtja, siis üks esimesi asju mille peale mõelda võite on ettevõttele veebilehe loomine! See on väga oluline otsus, kuid erinevate template’de ostmise ja kohandatud veebidisaini vahel valimine võib alguses tunduda keeruline või segadust tekitav.

Järgnevalt jagan mõlema variandi plusse ja miinuseid, et saaksite otsustada milline on teie ettevõtte jaoks parim lahendus:

Template’d:

Mis asi on veebilehe template? Eesti keeles kõige paremini tõlgendatud sõnaga veebilehe mall, siis parim viis selle selgitamiseks on see, et mallipõhine kujundus pakub teile sisu sisestamiseks eelnevalt määratletud kaste või funktsioone. Põhimõtteliselt leiate malli, mis vastab kõige paremini teie vajadustele ja teete värvide ning piltidega väikesed kohandused, kuid struktuur säilitab enam-jaolt oma eelneva kuju.

Näiteks: WordPress’is leiab erinevaid tasuta ja tasulisi malle, mille põhjal endale veebilehe ehitada saad.

Plussid:

 • Tavaliselt on mallid üsnagi odavas hinnaklassis
 • Võimalik veebileht mõne tunni või päevaga valmis teha

Miinused:

 • Raske on leida malli, mis katab teie ettevõtte täpsed vajadused
 • Tihtipeale keeruline integreerida ja luua mahukamaid platvorme või e-poode
 • Kuna mallid on väga populaarsed, siis suure tõenäosusega näeb teie veebilehekülg mõne teise ettevõtte omaga sarnane või isegi samasugune välja

Kohandatud veebidisain:

Kohandatud veebidisain tähendab seda, et iga element mida veebilehel kuvatakse on kohandatud teie vajadustele vastavaks. Teie turundusstrateegia ja sisu saavad olla esikohal ning disain on üles ehitatud selle ümber. IAL Studios on kõik meie poolt loodud veebilehed 100% kliendile kohandatud. Me ei alusta kunagi malliga.

Kasutame erinevaid funktsioone olenevalt veebiplatvormist ja tihtipeale kodeerime vajalikud lahendused ise. Lisaks pakume teile meelerahu, et olete projekti lõppedes saanud endale unikaalse veebilehe, mis töötab aktiivselt teie ettevõtte heaks.

Plussid:

 • Kohandatud veebidisain võimaldab teil kogu veebilehe luua vastavalt oma turundusstrateegiale. Veebilehe ülesehituse osas võite olla strateegilisem, kuna see on loodud just teie vajadustele vastavaks.
 • 100% muudetav ja integreeritav muude platvormidega
 • Tehes koostööd professinaalse veebidisaineriga, saate olla kindel, et kõik tehnilised probleemid on lahendatavad ja tihtipeale lahendatakse need enne kui need muutuvad probleemideks!

Miinused:

 • Kohandatud veebidisain on kõrgemas hinnaklassis
 • Arendusprotsess on mahukam ja võtab rohkem aega
 • Tulevikus võib olla vajalik pidev koostöö veebilehe arendajaga, olenevalt sellest kui kompaktne kogu veebileht on

Mis on nende kahe variandi erinevus? Erinevus on strateegia ja ainulaadsus.

Milline variant siis valida?

Milline neist on teie ettevõtte jaoks siis õige valik? Siin on ülevaade teie ettevõtte võimalikust vajadusest ehk millise variandiga saaksite oma eesmärke kõige efektiivsemalt saavutada.

Valige template kui teil on väike eelarve ja vajate kiiret minimaalse mahuga veebilehte. Mõnel ettevõttel pole keerulisi strateegilisi eesmärke ja nad vajavad lihtsalt veebilehte mis toimiks nagu virtuaalne brošüür.

Valige kohandatud veebidisain kui teil on suuremad ärilised eesmärgid ja soovite, et veebileht vastaks teie turundusstrateegiale ja üleüldiselt brändi kuvandile. Kui soovite enda valdkonnas positsioneerida end eksperdina või müüa oma tooteid läbi erinevate turundusmeetodite, siis peaksite investeerima kohandatud veebidisaini.

Kuidas käib IAL Studios kohandatud veebilehe loomine?

Loome teile veebilehe kujunduse koos visuaalse brändi identiteediga, mis esindab teie ainulaadset brändi. Kujundame ja arendame kogu teie veebilehe + brändingu algusest lõpuni. Teid kaasatakse meie protsessi igal sammul, et tagada ühtne ja uuenduslik disainikogemus.

8-nädalane brändi visuaalse identiteedi ja veebilehe loomise protsess, mis viib teie brändi järgmisele tasemele!

Võtke minuga ühendust ja räägime teie täpsetest projektisoovidest lähemalt!

0
  Ostukorv
  Ostukorv on tühiMine e-poodi