Turundusjutud.ee bränding, veebilehe disain ja arendus

“Turundusjutud on oma kliendile teejuhatajaks. Oleme võimelised võtma edukalt erinevaid rolle – strateegia, konsultatsioonid, auditid, koolitused, reklaamide haldus ja erinevate turundusideede genereerimine. Meie eesmärk on olla kliendi jaoks palju enamat kui lihtsalt igakuine kulu. Suhtlus kliendiga on aus ja läbipaistev. “Saladused” puuduvad ja usume, et klienti tuleb harida nii palju kui võimalik, sest ainult nii saame ühise eesmärgi nimel efektiivselt töötada.”

Turundusjutud aitab kliendil paika panna konkreetse turunduseelarve ja näidata kuidas seda efektiivselt kasutada. Rõhk on reklaamkanalites esile tõusmisel läbi strateegilise lähenemise. Keskendume alati suurimat väärtust pakkuvale tegevusele ehk kliendi brändi kasvatamisele.

Koostöös Reimoga arendasime välja kogu Turundusjuttude brändistrateegia (väärtused, sihtrühm, positsioneering), visuaalse identiteedi, veebilehe disaini ja arenduse. Lisaks lõime brändile väga põhjaliku 20-lk CVI (company visual identity) ehk brändiraamatu.

Brändi märksõnad: uudne, ergas, mänguline

ENNE PÄRAST
0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiMine e-poodi