Turundusjutud

Turundusjutud on andmepõhine tulemusturunduse agentuur, mis on keskendunud kvaliteetsetele tulemustele, mis saavutatakse läbi erinevate digiturunduse kampaaniate.

“Turundusjutud on oma kliendile teejuhatajaks. Oleme võimelised võtma edukalt erinevaid rolle – strateegia, konsultatsioonid, auditid, koolitused, reklaamide haldus ja erinevate turundusideede genereerimine. Meie eesmärk on olla kliendi jaoks palju enamat kui lihtsalt igakuine kulu. Suhtlus kliendiga on aus ja läbipaistev. “Saladused” puuduvad ja usume, et klienti tuleb harida nii palju kui võimalik, sest ainult nii saame ühise eesmärgi nimel efektiivselt töötada.”

Teenus

Rebränding, veebilehe disain ja arendus

Aasta

2023

Kontseptsioon

Koos Reimoga, omab tugevat turundustausta ning mõistab disainiprotsesse, töötasime välja põhjaliku brändistrateegia. Defineerisime põhiväärtused, mis peegeldavad nende pühendumust kvaliteedile ja tulemuspõhisusele. Väärtused nagu loovus, läbipaistvus ja pühendumus said keskseteks alustaladeks ning on ülimalt olulised brändi sõnumi edasikandmiseks. Määratlesime sihtrühma, kes koosneb ettevõtetest ja organisatsioonidest, kes otsivad tulemustele orienteeritud digiturunduse lahendusi ning strateegiaid. Positsioneerisime Turundusjutte kui usaldusväärset ja kaasahaaravat partnerit, kes on võimeline täitma erinevaid rolle alates strateegilisest konsultatsioonist kuni praktiliste turunduskampaaniate läbiviimiseni.

Turundusjuttude uus logo peegeldab brändi innovatiivsust ja energilisust. Graafilised elemendid ja ikoonid toetasid brändi mängulist ja ergast iseloomu. Valisime värvipaleti, mis koosneb ergastest ja kaasaegsetest toonidest, mis loovad visuaalse äratuntavuse ja elavdavad brändi. Tüpograafia valik rõhutas professionaalsust ja loovust. Lisaks lõime detailse brändiraamatu, mis sisaldas juhiseid logo kasutamise, värvipaleti, tüpograafia ja muude visuaalsete elementide kohta, tagades järjepidevuse kõigis turundusmaterjalides.

Koostöös Reimoga lõime Turundusjuttudele tugeva ja eristuva brändistrateegia, visuaalse identiteedi ning kasutajasõbraliku veebilehe. Keskendusime väärtustele nagu loovus, läbipaistvus ja pühendumus ning mängisime välja brändi märksõnad (uudne, ergas, mänguline), et pakkuda klientidele mitte ainult kvaliteetset turundusteenust, vaid ka kaasahaaravat ja harivat koostöökogemust. Reimo panus ja teadmised andsid meie koostööle erilise lisaväärtuse, mis väljendub loodud brändingus ja veebilehe kvaliteedis ning unikaalsuses.

Adirac Pinery OÜ_logo
Adirac Pinery OÜ_logo
0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiMine e-poodi