Arhitektuuribüroo KURU

Neli arhitekti, neli endist kursavenda alustasid oma arhitekti teekonda iseseisvalt, kuid erinevad projektid tõid ikka ja jälle meid kokku. Nõnda sündis idee ühendada jõud ja tegutseda edasi ühise eesmärgi nimel. Idee realiseerus kiiresti, sest igaühel oli pakkuda midagi mõnest arhitektuuri aspektist – loovusest tehnilisuseni, eramajadest avalike hooneteni.

Meie missioon on pakkuda kõrgetasemelist arhitektuuri ja viia hoonete projekteerimine järgmisele tasandile. Seda teeme läbi tehnilise kompetentsi – BIM projekteerimine võimaldab tagada erinevate projekteerijate vahelise koostöö, vältida vigu ja muudab projekteerimise kiiremaks. Sama ajaga on võimalik läbi töötada rohkem ettepanekuid ja leida neist parim lahendus.

Teenus

Brändistrateegia ja visuaalne identiteet

Aasta

2022

Kontseptsioon

Kui Tristen minuga ühendust võttis ja nende brändi sünnilugu kirjeldas, olin koheselt põnevil. Ta rääkis kirglikult oma arhitektuuribüroost, selle väärtustest ja eripäradest, mis andsid mulle koheselt inspiratsiooni. Mul hakkasid peas keerlema erinevad loovad ideed, kuidas nende brändingus üheaegselt rõhutada nii arhitektuuribüroo tehnilist täpsust kui ka loovust.

Tristen rõhutas, kui oluline on neile täpsus ja detailidele pühendumine, mis andis mulle selge suuna visuaalse identiteedi loomisel. Brändinguprotsessi alguses tegin põhjaliku analüüsi. Uurisin nende senist tööd ja konkurente, et leida unikaalseid aspekte, mis teeksid nende brändi silmapaistvaks. Idee oli olla piisavalt eristatav, et klient saaks logo järgi aru, et tegu on arhitektuuribürooga, kuid samas võiks logo olla konkurentidest erinev ning mitte “liiga moderne” nagu hetkel on trendikas.

Disainiprotsessi käigus sündis mitmeid erinevaid logoideid ja katsetasime igasuguste variantidega. Esimese etapi lõpus oli meil laual mitukümmend erinevat kavandit, millest igaüks püüdis esile tuua erinevaid arhitektuuriga seotud elemente – alates geomeetrilistest vormidest kuni abstraktsete kujunditeni. Tegin tihedat koostööd Tristeni ja tema meeskonnaga, et peenhäälestada iga detaili. Arutlesime värvivalikute, fondistiilide ja tüpograafia üle, püüdes leida täiuslikku tasakaalu esteetika ja funktsionaalsuse vahel.

Protsessi lõppfaasis keskendusime brändi konsistentsusele kõigis visuaalsetes väljundites. Lõin ühtse stiiliraamatu, kus iga element oli hoolikalt kavandatud, et tagada brändi äratuntavus ja meeldejäävus. Koos Tristeni ja tema meeskonnaga suutsime luua brändi, mis mitte ainult ei peegeldanud nende professionaalsust ja pühendumust, vaid ka inspireeris ning eristus konkurentidest.

Adirac Pinery OÜ_logo
Adirac Pinery OÜ_logo
Adirac Pinery OÜ_logo
0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiMine e-poodi