Herbalissa

Herbalissa brändi telgitagustes töötab heasüdamlik ja armas Marika, kes on avasüli aus ning jagab oma brändi alt ainult neid tooteid millesse ta päriselt usub.

“2009. aastal nakatusin oma pisitütrega kodus olles ehete tegemise pisikuga nagu ka paljud teised naised tollases Eestis. Kõik sai alguse ühest Helmehaldja kõrvarõngaste tegemise töötoast. Iseseisvalt õppisin edasi, kuidas teha käevõrusid, kaelakeesid. Esimesed ehted olid paljude eri tooni klaaspärlitega. Vahepeal on maailm väga palju muutunud. Ja ka mina olen muutunud. Juba aastaid ei müü ma enam ehtetarvikuid, vaid pigem enda poolt tehtud ehteid. Üha enam olen lummatud kristallidest ja imelisest loodusest. Minu teele on sattunud palju põnevaid inimesi, kes on avardanud mu silmaringi. Üha enam olen hakanud huvituma kodumaistest ravimtaimedest, loodusest, enesetervendamisest.  

Herbalissa suureks sooviks on pakkuda looduslähedasi kodumaiseid tooteid, mis teeks pai nii sinu ihule kui ka hingele.

Teenus

Tootematerjalide- ja pakendite disain

Aasta

2022

Kontseptsioon

Koostöös Marikaga lõime Herbalissa brändi esindavad minimalistlikud trükimaterjalid, mis seostuvad omavahel nii, et terve müügilaud sobib valatult kokku kõikide oma toodetega.

Adirac Pinery OÜ_logo
Adirac Pinery OÜ_logo
Adirac Pinery OÜ_logo

Kliendi tagasiside:

Eile sain trükikojast kätte Isabeli disainitud tootesildid ja visiitkaardid. Olen väga rahul. Alguses tundus, et Isabeli ja minu nägemus on hoopis erinevad – esialgsed disainid ei vastanud minu ootustele. Peale minu sellekohast tagasisidet oli Isabel väga vastutulelik ja tegi vastavad parandused. Nüüd võin öelda, et äsja trükist tulnud tootesildid ja visiitkaardid vastavad igati mu ootustele ehk siis on mu unistuste disain. Soovitan Isabeli väga!”

Marika V.

Herbalissa OÜ

0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiMine e-poodi