Veebidisaini põhitõed ja parimad tööriistad

📲 Õpid kuidas disainida veebilehtesid nii, et need päriselt ka kliente konverteeriksid kõigest 1.5 TUNNIGA ✍🏻

Kujuta ette seda…

Kui oskaksid ennast positsioneerida tõelise veebieksperdina ja küsida oma projektide eest rohkem raha (ilma ületunde tegemata ja peavalurohtu võtmata!)

Või äkki sooviksid veeta vähem aega tüütu projektihaldusega, millega klient seni pole rahule jäänud ja panustada rohkem aega sellele mis on projektis päriselt oluline strateegilisele disainile.

Kui tahad saada veebidisaineriks, kes oskab strateegiliselt disainida Figmas ja edukalt arendada WordPressis, siis see koolitus on sulle!

I

Vaata koolituse esimest 3 minutit!

Mida koolituse jooksul täpselt õpid?

Koolituse jooksul õpid…

N

Strateegiline disain 101 – kuidas disainida veebilehtesid nii, et need päriselt ka kliente konverteeriksid ✍🏻

N

Figma põhitõed ja algajate õpetus – Figma on täiesti tasuta tööriist mida igapäevaselt klienditöödes kasutan! 📲

N

WordPressi ülevaade ja kasutus – vaatame kuidas WP’s esimesed sammud astuda ja mis lahendusi kasutada võiksid 💻

N

Kuidas kliendilt efektiivset tagasisidet saada ja nendega kommunikeerida parimate lahenduste loomiseks? 🤔

N

Veebidisaini küsimustik (template), mille saad projekti alguses kliendile saata 📄

N

Ja palju muud kasulikku!

Kuidas see koolitus teistest sarnastest erineb?

Jalutan Sind läbi oma täpse disainiprotsessi, õpetan selgeks strateegilise disaini alustalad ja näitan ette step-by-step õpetused Figmas ning WordPressis.

Sellises formaadis nagu on see koolitus, ei ole ma leidnud eestikeelseid õpetusi ega koolitusi, mis niivõrd süvitsi lähevad ja veel päris klienditööde näidetega!

Lisaks annan Sulle kaasa 6 erinevat kasulikku materjali, mida saad oma kliendiprojektides päriselt kasutada, kaasa arvatud põhjalik veebidisaini küsimustik (template).

Veel armsaid sõnu jälgijatelt ja osalejatelt…

KOOLITUSE HIND: 79.00€

Sul on küsimused? Mul on vastused.

Millal saan koolitusele ligipääsu?

Pärast e-poe ostuprotsessi läbimist, saadetakse Sulle meili peale automaatselt koolituskeskkonna link ehk ligipääs tekib koheselt.

Kas see koolitus on ainult disaineritele?

Jah, see koolitus on mõeldud ainult brändikujundajatele või veebidisaineritele, kes soovivad süvitsi minna strateegilise disainiga, omandada algteadmised Figmas disainimisest ja WordPressi haldamisest. Lisaks tuleb koolitusega kaasa põhjalik veebidisaini küsimustik, mida saab kasutada kõikides kliendiprojektides!

Mis formaadis koolitus toimub?

Koolituse põhivideo on .mp4 formaadis ja see on vaadatav vastavalt Sinu enda tempo järgi. Saad igal hetkel pausile panna ja hiljem tagasi tulla. Koolitusega tuleb kaasa ka veel 6 kasulikku materjali, kaasa arvatud põhjalik veebidisaini küsimustiku template!

Kas see koolitus õpetab mind logosid disainima?

Ei, selle koolituse käigus logodisaini põhitõdesid me ei käsitle. Antud koolituse läbimiseks on soovitatav, et need teadmised on juba omandatud. Sellegipoolest, on selles koolituses “Strateegiline disain 101” teemablogi all põhjalik käsitlus disainireeglitest.

Meil on peatselt tulemas ka teisi koolitusi, mis on rohkem mõeldud neile kes soovivad alustada logode disainimisega ja lisaks on tulemas ka koolitusi, mis on mõeldud konkreetselt arendajatele!

Sooviksin ainult veebidisaini küsimustikku, kas seda saab eraldi osta?

Antud koolituse käigus kasutatav veebidisaini küsimustik on mõeldud sellisena kasutamiseks, et saadad selle kliendile ning tema täidab vastavalt oma soovidele kogu küsimustiku ära.

Selle küsimustiku eesmärk on anda Sulle kui disainerile arusaam sellest mida klient Sult täpselt ootab! Seda kõike selgitan ka koolituses kuidas kliendilt tagasiside saada ja kuidas temaga paremini kommunikeerida.

Sellel põhjusel ei ole antud küsimustik hetkel eraldi müügil, kuna vajab lisaselgitust selle kasutamiseks.

Pole veel kindel kas koolitus on Sinu jaoks?

See koolitus on Sulle kui…

See koolitus ei ole Sulle kui…

See koolitus on Sulle kui…

N

Sa oled uus disainer ja soovid omandada algteadmised strateegilisest disainist ja sellest kuidas seda veebidisainis kasutada

N

Sa oled juba kogenud disainer, kes on spetsialiseerunud brändingule, kuid nüüd soovid laiendada oma teenuseid ja hakata pakkuma veebidisaini teenust

N

Sa oled kogenud brändikujundaja, aga soovid tõsta oma teenuse hindasid ja teha koostööd klientidega, kes päriselt Sind väärtustavad!

See koolitus ei ole Sulle kui…

M

Sa juba pakud veebidisaini teenust ja oled oma projektihalduses ja disainioskustes 100% kindel

M

Sul on juba oma kliendibaas olemas, kes päriselt usaldab Sind kui disainerit ja kellele tood oma tööga häid tulemusi

M

Sul on kindel projektiprotsess veebidisaini jaoks juba olemas ja Sa ei soovi uut viisi omandada

Kasulikud videod veebidisainist:

@ialstudio.ee 📲 Kuidas Figmas automaatselt olemasolev veebileht dark mode’i disainida läbi TASUTA plugina? NB! Logo pead ise manuaalselt valgeks vahetama + paar nipet-näpet vigade parandust, aga see plugin säästab nii palju aega! 🫶🏻 #graphicdesigner #branddesigner #graafilinedisainer #foryou #fyp #eestitiktok #veebidisainer #figma #figmaõpetus #webdesigner ♬ Flowers - Miley Cyrus
@ialstudio.ee See on kõigest üks pisike osa tervest projektist, enamik kliendiprojekte võtab 1-3 kuud aega olenevalt nende täpsetest soovidest! 🤓 Aga see protsess on alati just see kõige põnevam! #graphicdesigner #branddesigner #graafilinedisainer #webdesigner #veebidisainer #foryou #fyp #eestitiktok #ettevõtlus #veebidisain #arendaja #veebiarendaja #figma #wordpress ♬ Chillest in the Room - L.Dre
@ialstudio.ee Loe captionit 👇🏻 Viimasel ajal on disainikogukonnas megapalju arutelusid sellest, et kas ChatGPT kasutamine on kuidagi halb kliendi suhtes. Minu arust on see just kasulik mõlemale osapoolele, kuna kiirendab disaineri töö valmimiskiirust ja tänu sellele saab klient oma soovitud tulemuse kiiremini kätte! Muidugi ei ole ChatGPT genereeritud copy alati ideaalne, aga siinkohal saabki ise seda muuta või midagi paremat juurde lisada! Ilmselgelt kooskõlastan selle iga kliendiga läbi enne kui sellega midagi genereerin, aga antud video on mõeldud pigem nendele klientidele kellel on väiksem eelarve ning kes ei telli eraldi sisukirjutajat enda veebilehele. Sellisel juhul on ChatGPT suurepärane alternatiiv! 🤓 #graphicdesigner #branddesigner #graafilinedisainer #veebidisainer #chatgpt #foryou #fyp #eestitiktok #veebidisain #copywriting ♬ Caramel Latte
0
    0
    Ostukorv
    Ostukorv on tühiMine e-poodi